Trh s nebankovními úvěry se prezentuje velkou rozmanitostí, o tom jistě není žádných pochyb. Poslední dobou se ve světě financí stále více rozmáhá nový trend, jež představuje půjčka od lidí. Produkt, díky němuž získáte peníze nikoliv od samotné nebankovní společnosti, ale od investorů. Poskytovatel je v podstatě jen zprostředkovatelem půjčky.

Jde o velice lákavý a zajímavý model úvěrování, se kterým se pojí řada nejrůznějších kladů. A právě jejich výčet vás přesvědčí o tom, proč jsou půjčky od lidí tak oblíbené.

P2P půjčky a jejich možnosti

Za zkratkou P2P se skrývá název peer-to-peer půjčky od lidí. S pomocí tohoto finančního řešení máte možnost dosáhnout na částky v řádu tisíců až desetitisíců korun bez náročné administrativy a složitého papírování. I když si půjčujete od lidí, je zajištěna maximální diskrétnost a anonymita.

Pakliže bychom měli ve zkratce shrnout přednosti půjček od lidí, budou vypadat nějak následovně.

  • Peníze můžete obdržet už do 48 hodin
  • Vyřízení online žádosti na internetu vám zabere maximálně 10 minut
  • Získat lze peníze na cokoliv
  • Nemusíte ručit vlastní nemovitostí ani mít spolužadatele

Půjčky od lidí jsou zkrátka flexibilní a dokáží uspokojit požadavky a potřeby naprosto všech klientů. A jestli chcete znát tip na zkušeného a prověřeného poskytovatele těchto služeb, začtěte se do následujících řádků.

Zonky půjčka je tou pravou

Když se vysloví pojem půjčky od lidí, každému by se měla okamžitě vybavit Zonky půjčka, protože právě ta je dlouhodobým představitelem tohoto typu úvěrování. Zonky v recenzích válcuje jakoukoliv konkurenci, což vypovídá o kladech nabízených služeb.

Jestliže máte potřebu získat odpovídající množství finančních prostředků, zapomeňte na běžné typy úvěrů a vydejte se novodobou cestou. Půjčka od lidí v podání Zonky bude spjata s úrokovou sazbou od 3,99 % a s možností investovat peníze do libovolných věcí. A to se jednoduše vyplatí.

Posted in: